Termin sesji

View previous topic View next topic Go down

Termin sesji

Post by Alex Steiner on Wed Sep 27, 2017 2:38 pm

Witam wszystkich.

W związku z nieoczekiwanym podjęciem przez niektórych z nas pracy, znalezienie terminu na granie mocno się skomplikowało. Liczba dostępnych terminów jest tym mniejsza, że moje stanowisko wymaga czasem pracy w dni normalnie wolne (patrz choćby Sylwester). Żeby nieco ułatwić znalezienie terminu, postanowiłem dać Wam wszystkim do wglądu listę moich wszystkich wolnych weekendów do końca tego roku. Są to terminy, o których mi wiadomo na dzień dzisiejszy (czyli koniec września) - zmiany są mało prawdopodobne, choć niewykluczone. Uwzględniam też wolne piątki - wiem, że to mniej wygodne, niż soboty, ale być może nie będzie innego wyjścia.

Październik:
7 - sobota
8 - niedziela
29 - niedziela

Listopad
1 - środa wieczorem (gdybyście akurat nie byli na cmentarzach Smile )
11 - sobota
12 - niedziela
17 - piątek
18 - sobota
19 - niedziela
24 - piątek
25 - sobota

Grudzień
8 - piątek
9 - sobota
10 - niedziela
23 lub 25 wieczorami - sobota, poniedziałek (wiem, że to są święta i sesja jest raczej wątpliwa, ale w ostateczności)
29 - piątek

Jak widać, październik mam generalnie zapchany robotą, za to więcej okazji w listopadzie. Mam nadzieję, że uda się coś z tego wybrać.
avatar
Alex Steiner
Badacz Tajemnic

Posts : 6
Join date : 2017-01-07

View user profile

Back to top Go down

Re: Termin sesji

Post by Jack Tombstone on Tue Oct 03, 2017 8:38 am

Jal o mnie chodzi to październik sie dopasuje do wiekszosci bo raczej nie mam nic. Dalsze weekendy bede wiedział dopiero w listopadzie
avatar
Jack Tombstone
Badacz Tajemnic

Posts : 36
Join date : 2016-12-23
Location : Boston, MA

View user profile

Back to top Go down

Re: Termin sesji

Post by Alex Steiner on Sun Dec 31, 2017 12:33 pm

Wolne weekendy, edycja noworoczna Smile

Mam póki co grafik na pierwszy kwartał, więc zamieszczam listę wolnych terminów w styczniu, lutym i marcu.

Styczeń:
5 - piątek po godzinie 20
6 - sobota
20 - sobota
21 - niedziela

Luty:
2 - piątek
3 - sobota
16 - piątek po godzinie 20
17 - sobota
18 - niedziela

Marzec
3 - piątek po godzinie 20
4 - sobota
5 - niedziela
9 - piątek po godzinie 20
10 - sobota
23 - piątek po godzinie 20
24 - sobota
30 - piątek po godzinie 20

Piątki po godzinie 20 oznaczają, że tego dnia pracuję do 20, ale ponieważ następny dzień mam wolny, to mogę grać przez noc - jedynie będę musiał coś zjeść Smile
avatar
Alex Steiner
Badacz Tajemnic

Posts : 6
Join date : 2017-01-07

View user profile

Back to top Go down

Re: Termin sesji

Post by Frank Branon on Mon Jan 01, 2018 4:12 pm

Dzieki Aleks za informację. Fajnie ze tak dajesz znac:). Ja z tego względu by nie przedłużać proponował bym 6-stego stycznia Smile . Krzysiek coś już grzebał przy przygodzie więc może będzie gotowy.
avatar
Frank Branon
Badacz Tajemnic

Posts : 67
Join date : 2016-12-29

View user profile

Back to top Go down

Re: Termin sesji

Post by Jack Tombstone on Mon Jan 01, 2018 6:01 pm

Moi Drodzy Cthulianie,

niniejszym oznajmiam co następuje:

- w proponowanym terminie katolickiego (?) święta 6-ciu króli jeżdżących na Rubikoniu najprawdopodobniej nie będę miał możliwości oddać się zreferowaniu Wam wyników mych dalszych pogłębionych studiów nad Moją Ukochaną Liber Ivonis.
- w wigilię, tj.5.10, tegoż, nie wiedzieć czemu, święta istnieje pewna iluzoryczna możliwość oddania się wraz z Wami kontemplacji nieprzeniknionych tajemnic Snu Przedwiecznego,

Co do pozostałych proponowanych terminów to oznajmiam co następuję:

- dnia 10-tego Januarego A.D.2018 muszę udać się w pilną podróż służbową do stolicy Państwa, z którego pochodzi Edmund w celu przedłożenia przysięgi inauguracyjnej przed tamtejszym Urzędem Patentowym, ma to pewne konotacje zawodowe dla mnie, w związku z którymi istnieje szansa iż posiądę w najbliższym czasie harmonogram moich wizyt w tymże mieście stołecznym, które to wizyty będą zapewne wizytami cyklicznymi, w terminach weekendowych, być może przez najbliższe 3 lata - o czym nie omieszkam Was poinformować.

Co się tyczy Edmunda, to posiadłem informację, iż zmuszony był w związku ze swoją decyzją o poszerzaniu wiedzy, udać się na co najmniej miesiąc na tereny Rzeszy Niemieckiej. Obecnie przebywa w okolicy miasta Breslau, zdaje się, że w zamku w miejscowości Mittelwalde, przekształconym obecnie w kompleks hotelowo-muzealny. Gdy tylko uda mi się uzyskać od niego dodatkowe informacje, drogą pocztową, lub telegraficzną, przekażę je również niezwłocznie, jeżeli będą tyczyć się naszych spraw wspólnych.

Rzekłem.
avatar
Jack Tombstone
Badacz Tajemnic

Posts : 36
Join date : 2016-12-23
Location : Boston, MA

View user profile

Back to top Go down

Re: Termin sesji

Post by Frank Branon on Mon Jan 01, 2018 8:54 pm

Witaj Drogi Jacku,

Dziękujęmy Ci za szybką depesze w tej sprawie.
Nie popatrzylem niestety do swojego kalendarza gdy ostatnio szybko na skrawku papieru pisałem Wam wiadomość. W moim przypadku termin ten jest również nie jest dostępny. Z okazji tego wielkiego święta udam się wraz z całą rodzinną na nabożeństwo kościelne w St. Augutine Church w południowym Bostonie.
Tegoż piątego co wspominasz drogi Jacku możliwe że dałbym radę choć, obawiam się o późna godzinę spotkanie i zmęczenie jego uczestników, a kolejnego dnia nie dam rady długo odsypiać niestety.

To zarazem wspaniała i smutna wiadomość. Moje gratulacje drogi Jacku, mocno za Ciebie trzymałem kciuki aby się wszystko dobrze potoczyło w tej sprawie. Powiedz mi czy te cykliczne spotkania mogą być cotygodniowe ? Mam nadzieję że jednakże nie bo to absolutnie wyeliminowało by to nasze mroczne spotkania na okres najbliższych trzech lat.

Co do naszego drogiego Edmunda to miałem przyjemność rozmawiania z nim. Z tego co mówił mi Edmund perspektywa jest dużo dużo dłuższa, no chyba że wróci po tym miesiącu czego mu nie życzę ze względu na jego ważne badania jakie tam będzie prowadził. Proponowałem mu nawet że jeżeli będzie w któryś z weekendowych w naszej macierzy i będzie mógł nam wysłać odpowiednio wcześniej wiadomość. To wówczas możemy spróbować zorganizować z nim spotkanie.

Czekam nie zwłocznie na informację od Was moi drodzy.
avatar
Frank Branon
Badacz Tajemnic

Posts : 67
Join date : 2016-12-29

View user profile

Back to top Go down

Re: Termin sesji

Post by Jack Tombstone on Thu Jan 11, 2018 6:21 pm

Moi Drodzy Poszukujący Prawdy,

odbywając ostatnim razem kolejną wycieczkę do Urzędu Patentowego w stolicy kraju urodzenia Edmunda, tj. w Polsce, celem nadrzędnym czyniąc sobie, co oczywistym, przeszukanie tamtejszych zapisków, katalogowanych od 1918 roku, dotyczących zdobyczy techniki tego środkowo-europejskiego kraju, który niedawno powrócił na mapy z czeluści zagmatwanej historii kontynentu - za niezwykle ważne uznałem aby skupić się na pozyskaniu bezcennej wiedzy z dziedziny elektryki, urządzeń do kontroli stworzeń żywych, prac o promieniotwórczości, czy tych dotyczących mechaniki precyzyjnej. Skutkiem moich dość jeszcze pobieżnych badań jest konieczność zgłębienia znalezionych w tamtejszej bibliotece dokumentów. Niestety dostępne są one jedynie w czytelni Urzędu, a co za tym idzie, zmusza mnie to do powzięcia decyzji o zarezerwowaniu kilku terminów poszerzonych kwerend i badań bibliograficznych tamże.

Biorąc pod uwagę konieczność łączenia badań powiązanych z Prawdziwą Wiedzą i tych związanych z dalszą pracą na Boston University, biorąc także pod uwagę chęć dalszego zgłębiania z Wami Wiedzy Pradawnych oraz czas trwania podróży morskich z Nowego Jorku do Polski (ok. 7 dni w jedną stronę) zajęte mam weekendy jak następuje:

24-25 luty 2018*
7-8 kwietnia 2018*
26-27 maja 2018*
23-24 czerwca 2018*

Rzekłem.

* wg. Prawdziwego Kalendarza - na podstawie swoich badań pogłębionych istoty czasu i przestrzeni - pozostając w silnej sugestii Księgi Prawdomównej, Mojej Kochanej Liber Ivonis
avatar
Jack Tombstone
Badacz Tajemnic

Posts : 36
Join date : 2016-12-23
Location : Boston, MA

View user profile

Back to top Go down

Re: Termin sesji

Post by Jack Tombstone on Thu Jan 11, 2018 6:42 pm

I przyjdzie czas gdy On się przebudzi.
I gdy przebudzi się On wszystkiego Kres nadejdzie.
I nadejdzie Kres gdyż Sen Jego się skończy.
A Snem jesteśmy i we Śnie i przez Sen w Nim trwamy.
Bo On tylko Śni Prawdziwie.
A Prawda Jemu w Nim objawiona jest.
I z Nim jeno pozostanie na eony.
avatar
Jack Tombstone
Badacz Tajemnic

Posts : 36
Join date : 2016-12-23
Location : Boston, MA

View user profile

Back to top Go down

Re: Termin sesji

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum