Termin sesji

View previous topic View next topic Go down

Termin sesji

Post by Alex Steiner on Wed Sep 27, 2017 2:38 pm

Witam wszystkich.

W związku z nieoczekiwanym podjęciem przez niektórych z nas pracy, znalezienie terminu na granie mocno się skomplikowało. Liczba dostępnych terminów jest tym mniejsza, że moje stanowisko wymaga czasem pracy w dni normalnie wolne (patrz choćby Sylwester). Żeby nieco ułatwić znalezienie terminu, postanowiłem dać Wam wszystkim do wglądu listę moich wszystkich wolnych weekendów do końca tego roku. Są to terminy, o których mi wiadomo na dzień dzisiejszy (czyli koniec września) - zmiany są mało prawdopodobne, choć niewykluczone. Uwzględniam też wolne piątki - wiem, że to mniej wygodne, niż soboty, ale być może nie będzie innego wyjścia.

Październik:
7 - sobota
8 - niedziela
29 - niedziela

Listopad
1 - środa wieczorem (gdybyście akurat nie byli na cmentarzach Smile )
11 - sobota
12 - niedziela
17 - piątek
18 - sobota
19 - niedziela
24 - piątek
25 - sobota

Grudzień
8 - piątek
9 - sobota
10 - niedziela
23 lub 25 wieczorami - sobota, poniedziałek (wiem, że to są święta i sesja jest raczej wątpliwa, ale w ostateczności)
29 - piątek

Jak widać, październik mam generalnie zapchany robotą, za to więcej okazji w listopadzie. Mam nadzieję, że uda się coś z tego wybrać.
Alex Steiner
Badacz Tajemnic

View user profile

Back to top Go down

Re: Termin sesji

Post by Jack Tombstone on Tue Oct 03, 2017 8:38 am

Jal o mnie chodzi to październik sie dopasuje do wiekszosci bo raczej nie mam nic. Dalsze weekendy bede wiedział dopiero w listopadzie
Jack Tombstone
Badacz Tajemnic

View user profile

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top